Technique mixte sur carton
Signée et datée en bas à gauche
30 x 40 cm
COMPOSITION, 1976
Mixed media on cardboard
Signed and dated lower left
30 x 40 cm
Technique mixte sur carton
30 x 40 cm
COMPOSITION, 1976
Mixed media on cardboard
Signed and dated lower left
30 x 40 cm