Technique mixte sur toile
Signée et datée en bas à gauche
97 x 83 cm
Mixed media on canvas
Signed and dated lower left
97 x 83 cm
Technique mixte sur toile
97 x 83 cm
Mixed media on canvas
Signed and dated lower left
97 x 83 cm