Gouache sur papier
Signée et datée au dos
77 x 56 cm
COMPOSITION, 1974
Gouache on paper
Signed and dated on the back
77 x 56 cm
Gouache sur papier
Signée et datée au dos
77 x 56 cm
Gouache on paper
Signed and dated on the back
77 x 56 cm