Découpage cellulosique sur panneau
Signée et datée au dos
90 x 80 cm
Cellulose cut-out on panel
Signed and dated on the back
90 x 80 cm
Signée et datée au dos
90 x 80 cm
Cellulose cut-out on panel
Signed and dated on the back
90 x 80 cm